Zuivelhoeve Leeuwarden winnaar ‘Zuivelhoeve Winkelwedstrijd’
16 mei 2017 16:49
Maandagavond 15 mei 2017, won het team van Zuivelhoeve Winkel Leeuwarden de eerste prijs van de ‘Zuivelhoeve Winkelwedstrijd 2017’. Dit team blijkt het beste van alle 42 Zuivelhoeve Winkels in Nederland. De winkel uit Meppel werd tweede en het team uit Enschede-Stadsveld ging er met de derde prijs vandoor. De wedstrijd ‘Beste Zuivelhoeve Winkel’ is een competitie die met ingang van 2016 jaarlijks wordt uitgevoerd in de periode april en mei.
Op basis van 3 verschillende onderdelen kwam Zuivelhoeve Winkel Leeuwarden als beste winkel uit de bus. Dit team, onder leiding van franchisenemers Anton en Willie Klapwijk, scoorde op alle onderdelen uitzonderlijk goed en heeft met een eindscore van een ruime 9 de winst binnen gehaald. Het was wel een nek aan nek race want de top 8 van alle winkels lag dit jaar zo dicht bij elkaar dat een extra ingelast bezoek van de vakjury noodzakelijk was om de uiteindelijke top drie te kunnen bepalen.
Nieuwkomer in de lijst is Zuivelhoeve Meppel die de tweede plek in de wacht wist te slepen. En de kampioen van vorig jaar Enschede-Stadsveld moest dit jaar genoegen nemen met een derde plek.
De prijzen die de 3 teams krijgen zijn, naast de buitengewone eer en een mooie trofee, een geheel verzorgde demo dag in de winkel met niemand minder dan onze culinair adviseur van de HEKS’NKAAS®, Berry Praster. Daarnaast ontvangt het winnende team 1500 bakjes met Kampioensnoten en mag de winkel het hele jaar lang dit unieke artikel verkopen.
Bepaling ‘Beste Zuivelhoeve Winkel’ van het jaar
De beoordelingen van alle Zuivelhoeve Winkels vonden de afgelopen maanden in 3 stappen plaats. Alle winkels werden eerst bezocht door een mystery shopper, die de verbeterruimte voor elke winkel in kaart bracht. Daarna beoordeelde de vakjury, bestaande uit Rik Brunsman (Retail adviseur) en Diane Roerink zelf, de winkels en legde ten aanzien van ‘excelleren op kennis en het verassen van je klant’ en dan vooral met betrekking tot de productgroep Hollandse kaas, haar constateringen vast. Daarnaast werden de winkels ook beoordeeld op meetpunten zoals sfeer, look & feel van de winkel maar ook temperatuurlijsten van de koeling, hygiëne, administratie en boekhouding. Als laatste, maar zeker niet minder belangrijk, vormden de bezoekers van elke winkel de klantjury. Via een enquête konden klanten van alle Zuivelhoeve Winkels gedurende 3 weken, direct hun eigen feedback geven.
Zuivelhoeve Winkels
Deze franchisefamilie uit Twente verkoopt, in de ruim 40 winkels door heel Nederland, haar eigen producten uit Twente zoals BOER’N YOGHURT® en BOER’N VLA®. Daarnaast bieden de winkels nog meer verse producten zoals diverse soorten (boeren-)kazen, vers gebrande noten, tapas en andere specialiteiten.
Boerderij Zuivelhoeve
De oorsprong van Zuivelhoeve voert terug naar 1981. Toen richtte Diane Roerink in de oude klompenschuur van haar oma een klein winkeltje in. Daar verkocht ze de ambachtelijke zuivelproducten die echtgenoot Gerjhan op de boerderij zelf maakte. Sindsdien is er veel veranderd, maar de emmertjes yoghurt en vla worden nog steeds op diezelfde boerderij met dezelfde eerlijke ingrediënten gemaakt, in de landelijke Twentse buurtgemeenschap Twekkelo.
Roerink Food Family
Roerink Food Family is in 1981 opgericht door de Twentse familie Roerink; een middelgroot familiebedrijf met de focus op onderscheidende versproducten op basis van zuivel. De vijf afzonderlijke bedrijven van de Roerink Food Family produceren en leveren, binnen hun eigen segment, producten met een unieke smaak. Elk bedrijf heeft haar afzonderlijke specialiteit, variërend van echte boerenyoghurt, unieke smeerdips met roomkaas en verse kruiden, biologische geitenkazen tot aan heerlijke desserts gemaakt van verse melk. Bij Zuivelhoeve, Zuivelhoeve winkels, HEKS’NKAAS®, Happy Goat en De Dessert Meesters zetten ruim 300 gepassioneerde medewerkers zich dagelijks in voor de bereiding en levering van producten van de allerhoogste kwaliteit.
Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.