
Het sterke netwerk van maakbedrijven, combineren met onze interne assemblage diensten
Uitbesteding
Voor ondernemers en bedrijven die onderdelen extern willen laten maken en daarna eventueel ook laten assembleren is TEKLAB Production de juiste partner. Zowel bij nieuwe projecten als bij (tijdelijke) extra capaciteits-behoefte.
TEKLAB Production richt zich vooral op hoogwaardige producten in kleine series en is ISO-9001 gecertificeerd .
Netwerk van toeleveranciers
Ons netwerk van toeleveranciers weet welke hoge eisen wij stellen aan de productie en de handling van onderdelen. Door de vaak jarenlange samenwerking binnen het netwerk kunnen we daardoor snel schakelen. Aan de hand van uw aanvraag weten wij de juiste leveranciers en nabewerkers te selecteren. U bent op die wijze ontzorgt, zowel qua selectie, logistiek en controles.
Assemblage
Als de onderdelen samengesteld dienen te worden tot een complete assemblage dan kan TEKLAB Production dat voor u verzorgen. Het is daarbij ook mogelijk dat u zelf nog een aantal producten of onderdelen toelevert, zoals een behuizing of electronica ( pcb, schakelaars, bedrading e.d. ), waarmee een completer product kan worden samengesteld. Tussentijdse controles en eindtesten met meetrapporten faciliteren wij daarbij ook.
TEKLAB Production | The power of control
info@teklabproduction.nl
023 5292068

Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.