Tweede editie Hudson to Hudson Ride op 17 september

12 september 2017 11:08

Tweede editie Hudson to Hudson Ride op 17 september

Na een zeer succesvolle wielertocht in 2016 volgt op zondag 17 september de tweede editie van de Hudson to Hudson Ride! De 100 kilometer lange wielertour start in Naaldwijk en is uitgezet langs  de mooiste plekken van Nederland met pitstops langs verschillende Hudson restaurants.

De gehele opbrengst van de  ‘fun & power ride’ wordt gedoneerd aan Team Westland: deze stichting zamelt geld in voor charitatieve instellingen en initiatieven die verband houden met kanker of onderzoek naar kanker.   

Fun & Power voor jong en oud

Jong, oud, getraind of ongetraind: iedereen mag meedoen aan de Hudson to Hudson Ride! Deelnemers kunnen kiezen uit twee verschillende tochten. De ervaren fietser fietst de Powerride; een uitdagende tocht van 100 km. Na de start om 09:00 uur bij Hudson Naaldwijk leidt de route via mooie plekken naar Hudson Noordwijkerhout, de nieuwste Hudson Voorschoten. Hudson Zoetermeer en naar de eindlocatie Hudson Kijkduin. De recreatieve fietsers en deelnemende kinderen starten hun Funride van 30 km om 10:30 uur bij Hudson Naaldwijk en maken een pitstop bij de nieuwste foodsensatie BARN47. Ook deze toch eindigt bij Hudson Kijkduin. Bij de finish worden de sportieve fietsers feestelijk onthaald, waar zij kunnen nagenieten van de tocht met swingende muziek, entertainment en culinair krachtvoer.

Over Hudson Bar & Kitchen

In 2009 opende de eerste vestiging van Hudson Bar & Kitchen in Den Haag. De Amerikaanse stijl bleek een schot in de roos: door gebruik te maken van natuurlijke materialen als hout, leer en staal is de ambiance vergelijkbaar met dat van een hippe club in New York. Tegenwoordig duiken er overal Hudson restaurants op. De ondernemers achter het populaire horecaconcept hebben grote plannen, er openen komende periode steeds meer Hudson restaurants.

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.