Naked Espresso van start in Amsterdam

20 juli 2017 08:42

Naked Espresso van start in Amsterdam

Begin juli heeft in de Warmoesstraat NAKED ESPRESSO haar deuren geopend in het voormalig politiebureau; het is de eerste koffiezaak als start van een nieuwe keten.

De zaak wordt gerund door Ad van Stek, zijn zoons Jesper en Niels en ondernemer Bob Kleton. Aan koffieskills geen gebrek want eerder dit jaar werd Jesper van Stek vijfde bij de Dutch Barista Championships. Ook hebben de ondernemers al diverse Latte Awards gewonnen. NAKED ESPRESSO kan gezien worden als een stoere en rebelse Espressobar, waar iedere gast zich onmiddellijk thuis voelt.

Ook de ondernemer die bijvoorbeeld tussen twee afspraken in, een goede lunch kan nuttigen maar tegelijkertijd met behulp van snelle WIFI, zijn laptop kan openen en door kan werken, is vanzelfsprekend van harte welkom.  NAKED ESPRESSO biedt een uitgebreid assortiment aan koffie (warm en koud) en smakelijke Comfort Food.

Foto: Jesper en Ad van Stek, Bob Kleton.  www.NakedEspresso.nl

 

 

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.