Flower Power Markt in Sneek

7 november 2017 14:10

Flower Power Markt in Sneek

Kom zondag 12 november 2017 naar de Flower Power Markt in Kunstencentrum Atrium in Sneek en laat je informeren en inspireren over een duurzame, gezonde en kleurrijke levensstijl!

Op markt kun je heerlijk sneupen, inspiratie opdoen en shoppen! Zo vind je er trendy handgemaakte producten, kleurrijke designer & alternatieve kleding, kunst, eigenzinnige sieraden, kinderkleding & accessoires, natuurlijke verzorgingsproducten, (vintage) woonaccessoires en andere hippe duurzame goodies.  Je kunt ook genieten van een massage, een tarotconsult nemen, je laten informeren over duurzame energie of kennismaken met paardencoaching en alternatieve geneeswijze.

De markt biedt daarnaast een uitgebreid programma voor jong en oud. Als bezoeker kun je je  inschrijven voor een workshop stembevrijding, yoga of je onderdompelen in een klankbad. Kinderen kunnen ook nog een trekvogel windvaan met nest maken van materialen uit de natuur, een lieveheersbeestje schilderen en er is schmink!

Programma

Tijd                                 Activiteit                                 Zaal

11.30 – 12.00 uur          (Vinyasa)Yoga  *                       Bolwerk café

12.00 – 12.30 uur          Lezing Access Bars                   Theaterstudio

12.15 – 13.15 uur            Stembevrijding*                        Bolwerk café

13.00 – 16.00 uur          Trekvogel windvaan maken

(voor de kinderen)

12.45 – 13.45 uur           Lezing Bach Bloesems             Theaterstudio

14.00 – 14.30 uur          Modeshow

14.30 – 15.00 uur           (Vinyasa)Yoga *                       Bolwerk café

14.45 – 15.15 uur           Lezing Paardencoaching        Theaterstudio

15.30 – 16.30 uur          Stembevrijding*                        Bolwerk café

16.00 – 17.00 uur          Klankbad*                                  Theaterstudio

* In verband met een beperkt deelnemers aantal moet je je voor deze workshop inschrijven.

De hele dag door zijn er mini-workshops handletteren en je kunt met bladprints mooie herfstkaarten maken. Ook kun je krachtmandala tekenen met duiding, persoonlijke bach bloesem samenstellen, kerfir en groene thee proeven, je nagels laten lakken, én genieten van de (h)eerlijke hapjes van Lewinski!

Wie een reden zoekt zijn kleding- en/of en boekenkast eens op te ruimen… op de Flower Power Markt kun je deze ruilen voor frisse exemplaren.

Kortom, genieten van het beste uit de Flower Power tijd; alles op het gebied van (h)eerlijke voeding, natuurlijke gezondheid en creatieve & kleurrijke levensstijl.

Praktische Informatie

Locatie: Cultuur Kwartier Sneek, locatie Kunstencentrum Atrium, Oud Kerkhof 11, 8601 EE Sneek. Openingstijden: 11.00 tot 17.00 uur . Entree: 4 euro voor volwassenen, tot 12 jaar gratis entree. Openingstijden: 11.00 uur tot 17.00 uur. Meer informatie en het (uitgeschreven) programma is te vinden op www.flowerpower.frl.

De thema's uitgelegd;

Natuurlijke gezondheid

Je écht goed voelen, zowel lichamelijk als geestelijk… dat is fijn! Gedachten en emoties beïnvloeden ons gevoel van welbehagen en omgekeerd hebben onze voeding en levensstijl invloed op onze geest. Tijdens de Flower Power Markt kunnen bezoekers ontdekken hoe je op een natuurlijk manier dichter tot jezelf komt en meer ontspant. Er is aandacht voor bijvoorbeeld gezonde voeding, beweging, de kracht van edelstenen, alternatieve geneeswijze, zingen en kruidenremedies.

Groen & Zelf(voorzienend) aan de slag

DIY (zelf doen en producten maken) is de trend. Als mens willen we zien of ervaren hoe ons eten groeit, en genieten van de voldoening van iets zelf te maken. puur koken, een eigen moestuin hebben, producten inmaken of zelf kleding (ver)maken; Je kunt er je creativiteit in kwijt. De Flower Power Markt wil mensen inspireren door te laten zien hoe leuk en eenvoudig dit kan zijn.

Eerlijk consumeren

Kies je voor fair trade, biologisch of de laagste prijs? Op de Flower Power Markt willen we (zoveel mogelijk) duurzame alternatieven & producten aanbieden, gemaakt met respect voor mens en milieu.

Kleurrijke levensstijl

Het leven is mooi en daar genieten we graag van! Vier het leven alsof het altijd zomer is. Op de markt bieden we producten die het leven kleur geven; felle kleuren, mooie prints, retro & vintage, hipp(i)e jurkjes, sieraden en andere accessoires.

Consuminderen

De Flower Power Markt wil ook de gelegenheid bieden meer mensen te laten kennismaken met de voordelen van de deeleconomie: ruilen, delen, hergerbuiken (recyclen), tweedehands (ver)kopen en repareren. Door bewust om te gaan met spullen en diensten hoeft er minder geproduceerd te worden, dat scheelt geld en grondstoffen en is daarnaast goed voor het milieu!

 

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.