Drs. Mark van Diermen RA is per 1 januari 2018 benoemd tot Directeur Audit

18 januari 2018 14:22

Drs. Mark van Diermen RA is per 1 januari 2018 benoemd tot Directeur Audit

Afdeling Audit is binnen HLB Blömer een specialisatie met een groeiende klantenportefeuille. Mark heeft als uitdaging deze klantenportefeuille verder te ontwikkelen en het team Audit binnen HLB Blömer en daar buiten op de kaart te zetten.

Mark: “Sinds 1 september 2016 ben ik in dienst bij HLB Blömer en per 1 januari 2018 benoemd tot Directeur Audit. Ik ben er trots op dat we, met alle enthousiaste medewerkers binnen onze organisatie, innovatie en kwaliteit inhoud geven. Dertien jaar geleden ben ik gestart met werken in de accountancy (waarvan 2 jaar in New York) bij EY. Samen met mijn vrouw en 2 zoontjes van 2 en 4 jaar, wonen wij in Utrecht. Wat mij enorm aantrekt in HLB Blömer is, de cultuur die de heer Blömer heeft neergezet, dat naast kwalitatieve hoogwaardige dienstverlening met een persoonlijk accent en hard werken, het belangrijk is dat de balans tussen privé en werk goed is. Een cultuur  die we binnen onze organisatie nog steeds hanteren.

De komende jaren blijven de uitgangspunten van HLB Blömer stevig overeind staan, en staat het thema innovatie hoog op onze agenda. De persoonlijke benadering zal ervoor zorgen dat de wet- en regelgeving op een pragmatische wijze wordt toegepast om te voldoen  aan de verwachtingen van onze klanten. De jonge en dynamische organisatie staat daar garant voor.

In mijn ogen is HLB Blömer een vooruitstrevend MKB+ kantoor in de regio Utrecht. Met ons recentelijk 100 jarig jubileum is dat wederom bevestigd.”

De afgelopen periode heeft Mark aangetoond klaar te zijn voor het directeurschap bij HLB Blömer. HLB Blömer is ervan overtuigd met de uitbreiding van hun directieteam weer een mooie stap vooruit te zetten. Zij wensen Mark veel succes met het vervolg van zijn carrière bij HLB Blömer!

 

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.