BISnl 2018 Leren van inspirerende ondernemers

30 april 2018 11:19

BISnl 2018 Leren van inspirerende ondernemers

Ben jij die inspirerende ondernemer die elke dag aan de weg timmert en steeds bezig is met innovatie of vernieuwing?

Ben jij die ondernemer die graag van andere inspirerende ondernemers wil leren maar ook zijn eigen kennis wil delen?

Dan is dit Business Innovation Seminar nl 2018  ‘the place to be’.

In deze ééndaagse gaan we interactief aan de slag met deze vier kernvragen:

  1. Wat maakt dat je als ondernemer zo succesvol bent? Hoe doe je dat?
  2. Hoe kunnen andere ondernemers daarin van mij leren?
  3. Met welke vraagstukken heb ik te maken en hoe zoek en vind ik oplossingen?
  4. Hoe kunnen andere ondernemers mij daarin adviseren?

Waarom?

Silvia en Jan zien constant ondernemers met dezelfde soort vragen worstelen.

Ze zien ook dat ondernemers elkaar daarbij heel goed kunnen adviseren en raadplegen.

Vele ondernemers zien voldoende groeimogelijkheden; zeker nu de economie aantrekt wil iedereen daarin meegroeien. Ze hebben vaak moeite om de medewerkers écht betrokken te krijgen bij die groeimogelijkheden. ‘Ik zie het business-goud liggen maar kom er met mijn organisatie niet altijd bij’, is een van de uitspraken van een directeur. Dit seminar biedt de mogelijkheid om ervaringen, ideeën en tips met elkaar uit te wisselen.

Aanpak?

Géén lange theoriepresentaties, géén massale bijeenkomst, niet alleen maar luisteren naar sprekers.

Met maximaal 30 inspirerende ondernemers gaan we van elkaar leren op welke wijze je het innovatieve vermogen van je organisatie kunt vergroten, waardoor je business wise meer kunt excelleren.

Écht van elkaar leren maar ook van de organisatiedeskundigen die dit seminar leiden.

Kosten?

Per organisatie mogen maximaal twee personen deelnemen

1e deelnemer € 500,00

2e deelnemer € 350,00 excl. BTW maar inclusief lunch, drank en gratis parkeren

Wees snel met aanmelden: vol=vol

Jouw relatie uitnodigen

Ken je een bevriende ondernemer die ook op innovatieve wijze aan de weg timmert en wat extra inspiratie kan gebruiken? Stuur deze uitnodiging door.

Meldt een bevriende ondernemer zich aan, dan ontvang je € 75,00 korting.

Exclusiviteitsclausule: Zoveel als mogelijk willen we grote diversiteit van deelnemers in dit seminar om daarmee ‘over je branchegrens’ heen van elkaar te kunnen leren.

Nodig daarom een collega-ondernemer uit een andere branche uit.

Goody bag

Wil je je onderneming op deze inspirerende dag extra promoten? Dat kan.

Aan het eind van dit seminar ontvangt iedere deelnemer een goody bag, waarin ook jouw promotiemateriaal is opgenomen.

Dit seminar wordt georganiseerd door:

Jan Vrencken  & Silvia Alblas

Beiden zijn business coaches en trainers. Ze zijn  gespecialiseerd in het detecteren van onbenut organisatie potentieel dat zij vervolgens weten te activeren.

‘Coachen met impact’ typeert hun dienstverlening: met hun aanpak maken ze effectieve impact op de business van de klant.

Locatie:  Retraiterie Rottemeren,

Rottedijk 11, 2665 KS BLEISWIJK

Telefoonnummer 010-5219578

Een inspirerende en schitterende locatie, gelegen in een prachtig natuurgebied.

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.