
Mobility Service Nederland start met Mobility Service Finance: onderscheidend en volledig digitaal financial lease concept
Mobility Service Nederland gaat financial lease aanbieden onder de naam Mobility Service Finance. Dit doet het bedrijf op een compleet unieke en innovatieve manier: alle achterliggende processen zijn namelijk volledig gedigitaliseerd. Ook de kredietgoedkeuring verloopt geheel automatisch. Dit betekent dat een MKB’er binnen 5 minuten uitsluitsel heeft over zijn financial leaseaanvraag. Hiermee is MSF het eerste autoleasebedrijf dat van A tot Z volledig gedigitaliseerd is.
Mobility Service Finance richt zich op MKB-ondernemers, die snel en eenvoudig financiering willen regelen. Algemeen directeur Paul Harms: “We merken dat banken steeds minder vaak kleine leningen verstrekken aan het MKB. Voor de ondernemer is de (bedrijfs-)auto echter een van de grootste investeringen. Wij spelen hier optimaal op in door de ondernemer ultiem gebruiksgemak en snelheid te bieden, binnen vijf minuten heeft de ondernemer zijn financial leasecontract geregeld. Daarnaast bieden wij als enige in Nederland unieke voorwaarden voor de MKB’er: er is geen vrijgave pandrecht van de huisbank nodig en ondernemers hoeven de BTW niet voor te financieren”.
Het allereerste volledig digitale autoleasebedrijf in Europa|
Mobility Service Finance is de allereerste leasemaatschappij in Europa die het volledige leaseproces van aanvraag tot slotfactuur heeft gedigitaliseerd. Er wordt in het gehele proces geen papier meer gebruikt, ondernemers ondertekenen hun financial leasecontract digitaal via hun smartphone of tablet. Door koppeling met bestaande systemen (zoals de Kamer van Koophandel), verloopt ook de kredietcheck geheel automatisch.
Mobility Service Finance werkt inmiddels samen met marktleidende kredietbemiddelaars, zoals Credion.
Over Mobility Service Nederland
Mobility Service Nederland is opgericht in 2008 en gevestigd in een monumentaal pand tegenover Groningen Airport Eelde. In de afgelopen twee jaar is het bedrijf verdubbeld in omvang. Het bedrijf is gespecialiseerd in het aanbieden van mobiliteitsdiensten aan het MKB in Nederland. Directeur van het bedrijf is Paul Harms, oud-CEO van Athlon Carlease.
Bron: msfinanciallease.nl en mobilityservice.nl
Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.