Nieuwe vestiging Auto Poppe in Oostburg
18 januari 2017 13:49
Auto Poppe, de officiële dealer van Zeeland voor Audi en Volkswagen, kiest tegen de stroom in voor uitbreiding van het aantal vestigingen. Zo is West Zeeuws-Vlaanderen onlangs verrijkt met een vestiging van Auto Poppe.
[caption id="attachment_4314" align="alignleft" width="711"] Bloemen voor gastspreker Cees van Liere (midden)[/caption]
Vanuit de showroom aan de Industrieweg te Oostburg vindt verkoop van nieuwe en gebruikte Volkswagens en Audi’s plaats. Daartoe is het bedrijf een unieke samenwerking aangegaan met DG Autoservice, met twee bedrijven onder één dak. “Er wordt veel geïnvesteerd in West Zeeuws-Vlaanderen. Dan kunnen wij niet achterblijven. De ontwikkelingen in Breskens en Cadzand en de nieuwe Oost-West verbinding zorgen voor flinke kwaliteitsimpulsen”, aldus Jan Jaap Hietkamp en Bram Lokers namens de directie van Auto Poppe.
[caption id="attachment_4312" align="alignleft" width="713"] V.l.n.r.: Johnny Groosman, Jeffrey d’Hont, Jan Jaap Hietkamp en Bram Lokers[/caption]
Ook de Vlaamse automarkt kan vanuit grensgemeente Sluis goed worden bediend. Auto Poppe startte begin jaren 60 in Vlissingen. Later volgen vestigingen in Terneuzen (2003) en Goes (2009). Met de komst van ASP in 2014 beschikt het concern in Goes ook over een door de fabriek erkend gecertificeerd autoschadeherstelbedrijf voor de merken Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en Kia.
In alle vestigingen is de afgelopen jaren fors geïnvesteerd in werkplaats en showroom. De nieuwe vestiging in Oostburg werd feestelijk ingeluid met een receptie. De begaafde redenaar Cees van Liere, oud-burgemeester van Sluis-Aardenburg, was gastspreker. “Jan Jaap Hietkamp en Bram Lokers durven tegen de stroom in te gaan door te blijven investeren in de Zeeuwse economie. De vestiging in Oostburg is een welkome impuls voor de leefbaarheid in West Zeeuws-Vlaanderen.” (Foto’s Oscar van Beest) www.autopoppe.nl
Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.