Je bent wat je doet van Ray Klaassens verschijnt 2 september

19 juni 2025 09:58

Je bent wat je doet van Ray Klaassens verschijnt 2 september

In Je bent wat je doet deelt Ray Klaassens (auteur van de megabestseller Groeipijn) de lessen uit de persoonlijk leiderschapstrainingen die hij geeft bij vele bedrijven, overheden en in uitverkochte theaterzalen. Met zijn unieke ervaring als leider binnen de Special Forces confronteert en inspireert Ray, en hij nodigt lezers uit tot het tonen van leiderschap in hun eigen leven. Hij doet dit aan de hand van eigenschappen die je kunt trainen om sterker, creatiever en veerkrachtiger te worden. Een scherpe, grappige en inspirerende mustread voor iedereen die geïnteresseerd is in persoonlijk leiderschap en zelfontwikkeling.

In elk bedrijf, maar ook in elke familie of vriendengroep, weet je precies wie je moet hebben als je wilt dat het geregeld wordt. Mensen die er altijd staan, en die verantwoordelijkheid tonen. Mensen die zorgen voor olie in de machine, waar anderen zand strooien. Tussen weten wat moet gebeuren en doen wat moet gebeuren zit in woorden niet veel verschil.

Maar doen maakt al het verschil. Dit verschil is wat we eigenaarschap noemen. Doen betekent leiderschap tonen. En dat kost moeite. Maar moeite doen maakt je sterker. Het maakt flexibel, creatiever, weerbaarder en je oplossend vermogen neemt toe. En je hoeft er zeker geen commando voor te zijn.

In Je bent wat je doet deelt Ray Klaassens de lessen die hij leerde over persoonlijk leiderschap.

  • De opvolger van de megabestseller Groeipijn (75.000 exemplaren verkocht)
  • Groeipijn stond heel het jaar 2024 in de Bestseller60
  • Ray Klaassens is in 2025 ruim 40 weken op tv
  • Bekend van Kamp Van Koningsbrugge, No Way Back, We is de mol? en Strijders
  • Tientallen uitverkochte theaterzalen door heel Nederland
  • Met heldere graphics

Ray Klaassens (1973) volgde de Koninklijke Militaire Academie en vervulde leidinggevende functies bij de genie, de luchtmobiele brigade en het Korps Commandotroepen. Aansluitend werkte hij ruim vijf jaar bij de AIVD. In 2014 startte hij de onderneming Triangular Group, waarmee hij opleidingen en trainingen levert aan organisaties binnen het veiligheidsdomein. Ray spreekt en schrijft over persoonlijk leiderschap en leidinggeven onder druk. Hij werd bij het grote publiek bekend door zijn rol als instructeur in het tv-programma Kamp Van Koningsbrugge. Zijn eerste boek Groeipijn was een instant bestseller.

Technische gegevens

Uitgeverij: Nieuw Amsterdam

Verschijnt 2 september

Verkoopprijs: € 22,99
Paperback | Omvang: 256 blz.
ISBN: 9789463812733

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.