Dr. Adrian Staufer wordt het nieuwe hoofd van de Group Division Europe en lid van de bedrijfsleiding van de Belimo Group
10 januari 2022 15:25
Adrian Staufer is sinds 1 november 2016 in dienst bij Belimo, aanvankelijk als Business Development Manager Sensoren. Op 1 januari 2019 werd Adrian Staufer benoemd tot Hoofd Strategy en Brand Management en lid van de bedrijfsleiding van de Belimo Group. Van 1998 tot 2011 was Adrian Staufer werkzaam bij Siemens Building Technologies in diverse functies, onder andere stond hij aan het hoofd van het wereldwijde bedrijfssegment "OEM Air Conditioning & Refrigeration". Van 2006 tot 2011 verbleef hij in Beijing, China, waar hij als Vice President Controls Products & Systems voor Azië de lokale ontwikkeling en productie voor HVAC-regelproducten (verwarming, ventilatie en klimaat) voor Siemens opbouwde. Na zijn terugkeer naar Zwitserland werkte Adrian Staufer van 2011 tot 2016 voor Schindler Elevators in Ebikon, Zwitserland, meest recentelijk als Vice President in Internet of Elevators & Escalators en Remote Services.
Dr. Adrian Staufer studeerde Electrical Engineering (Bachelor) en Industrial Engineering & Management (Master) aan het Swiss Federal Institute of Technology (ETH) in Zürich, Zwitserland. Daarnaast heeft hij een master in Advanced Manufacturing Systems van de Brunel University in Londen, Verenigd Koninkrijk. Van 1994 tot 1998 voltooide Adrian Staufer zijn doctoraat in Innovation Management aan het Zwitserse Federale Instituut voor Technologie (ETH) in Zurich, Zwitserland.
Met zijn indrukwekkende ervaring op het gebied van HVAC (verwarming, ventilatie en klimaat), gebouwtechniek, Internet of Things, zijn internationale achtergrond in leidinggeven en het naleven van de Belimo waarden, beschikt Adrian Staufer over de nodige voorwaarden om onze Group Division Europe naar een welvarende toekomst te leiden.
De directieraad dankt Lukas Eigenmann voor zijn zeer succesvolle inzet als Hoofd van de Group Division Europe en zijn steun bij de succesvolle start van Adrian Staufer in zijn nieuwe functie, zodat de overgang soepel kon verlopen.
Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.