BURGEMEESTER FELICITEERT OPVALLENDE 100-JARIGE

Donderdag 12 januari a.s. zal burgemeester Kees van Rooij van Horst aan de Maas een wel heel opvallende 100-jarige in zijn gemeente feliciteren. Deze keer treft hij geen broos oudje aan, maar de Haegens Groep Horst. De grootste onafhankelijke bouwer van Limburg is na één eeuw fitter en actiever dan ooit.
Honderd jaar geleden begon timmerman Jan Haegens in zijn woonplaats Horst zijn eigen onderneming. Nu, een eeuw later, is het familiebedrijf flink uitgebreid. De Haegens Groep Horst houdt zich inmiddels bezig met ontwikkeling, bouw, onderhoud en beheer van vastgoed. Beperkten de activiteiten zich vroeger tot de gemeente Horst, tegenwoordig strekken deze zich uit tot heel Nederland, Duitsland en België.
Algemeen directeur Jan Haegens ziet de toekomst dan ook vol vertrouwen tegemoet: ´Deze 100-jarige zit boordevol energie en nieuwe ideeën. We verwerven voortdurend nieuwe, uitdagende bouwprojecten, zoals het hoofdkantoor van Rabobank Venlo en een complex van energiezuinige en duurzame woningen te Brunssum . Langs de A73 de uitbreiding van hotel restaurant Asteria en het bedrijfspand van de Inther Logistics Engineering te Venray. Maar we denken ook verder: met leerlingbouwplaatsen en stageplaatsen leiden we nieuwe, betrokken bouwers op voor de volgende honderd jaar. En we zijn volop bezig met duurzaamheid en energiebesparing´.
Het bezoek van de burgemeester vormt de aftrap van het Haegens-jubileumjaar. Samen met Jan Haegens zal hij bij het hoofkantoor van de groep het jubileumlogo onthullen en een mini expositie over 100 jaar Haegens openen.
 

« Naar overzicht